10 січня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченко, в ошатному залі відбулась доволі буденна подія – за встановленим графіком проходило засідання спеціалізованої вченої ради К 26.133.02, науковці привселюдно захищали свої дисертаційні дослідження. 
Але для історії кафедри археології і музеєзнавства нашого університету цей день став особливим, адже одна з дисертацій була присвячена вивченню і науковому аналізу діяльності Л.М. Славна, засновнику нашої кафедри. Молода дослідниця, випускниця цього університету Д. Черкаська представила грунтовне дослідження його біографії і різнобічних наукових звершень.

Детальніше >>


30 листопада 2017 року, попри похмуру холодну погоду, спільнота археологів та істориків з різних установ зібралась, аби урочисто відкрити меморіальну дошку Л.М. Славіну – видатному археологу, високоосвіченому науковцю, засновнику школи українського антикознавства, талановитому педагогу, фундаторові і багатолітньому керівнику нашої кафедри. 

Детальніше >>


Шановні друзі, колеги, студенти!
Кафедра щиро запрошує долучитись до урочистого відкриття меморіальної дошки, встановленої на згадку про видатного археолога, спеціаліста у галузі античної археології і культури, багатолітнього дослідника старожитностей Північного Причорномор’я, члена-кореспондент Академії наук України, директора Інституту археології, засновника і завідувача нашої кафедри Л. М. Славіна (1906-1971).

Подія відбудеться у день світлої пам’яті Л.М. Славіна, 30 листопада об 11 - 00 год. біля будинку, де він мешкав за адресою вул. М. Коцюбинського, 9.


2017-11-12

Щиро дякуємо усім, хто сьогодні відвідував наші екскурсії, воркшопи і лекції. Маємо надію, що змогли задовольнити допитливісь та бажання більше знати як у дорослих, так і у малечі. Допомогли збагатитись новими знаннями, навичками та приємними емоціями.

Головне - ви дізнались, що археологи - зовсім не скарбошукачі, а науковці у яких різнобічна, складна, але така захоплива професія!

Детальніше >>