Освітній семінар з археології для молодих дослідників «Дні науки. Меджибіж археологічний: від нижнього палеоліту до раннього модерну»

17 та 18 листопада на базі Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж» проведено освітній семінар з археології для молодих дослідників «Дні науки. Меджибіж археологічний: від нижнього палеоліту до раннього модерну».

Здобувачі кафедри археології та музеєзнавства під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри Сергія Миколайовича Рижова взяли активну участь в семінарі та виступили з доповідями:

Левандовська Анастасія - студентка 1 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Скляні браслети з літописного Межибожа: знахідки сезонів 2021-2023 р.р.».

Гавриленко Іванна - студентка 2 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Знахідки арбалетних наконечників на території Меджибізького замку у польовому сезоні 2018 р.».

Курятенко Катерина – студентка 2 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Обрядова керамічна форма для випічки «Різдвяний» або «Великодній Агнець (ХVI ст.)».

Кравченко Даліла – студентка 3 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Періостит як синдром запалення окістя у деяких індивідів (із матеріалів шурфування 2019 р. на території смт Меджибіж)».

Шматченко Іван – студент 3 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «До питання дешифрування графем з кам’яного пряслиця з поховання №3 (розкопки 2000 р. з території Меджибізького замку)».

Науменко Олександр – аспірант кафедри археології та музеєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка - «До питання геофактів стоянки нижнього палеоліту Головчинці 1».

Для когось це був черговий науковий захід, а когось вітаємо з вдалим дебютом! До семінару також приєдналися студенти інших освітніх програм історичного факультету

Фотоальбом >>

 Програма семінару >>


Студенти кафедри археології та музеєзнавства, спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» виступили з доповідями на міжнародних науково-практичних конференціях.

24-25 травня 2023 року під час завершення проходження курсу «Сучасні музейні комунікації» студенти кафедри археології та музеєзнавства ОП «Музеєзнавство, пам’яткознавство» отримали нагоду взяти участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

Організатором Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції  «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ» виступив Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, серед співорганізаторів - Навчально-дослідний інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Учасниками конференції стали молоді вчені, студенти та аспіранти не лише з України, а й з інших країн світу, таких, як: Латвія, Австралія, Нідерланди та Іспанія.

Конференція розпочалася з вітальних слів організаторів і пленарного засідання, де були представлені унікальні, актуальні та цікаві доповіді.

Детальніше >>


Конференція КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ

В травні в межах дисципліни «PR та реклама в музейній справі» студенти І курсу магістратури ОП «Музеєзнавство, пам’яткознавство» взяли участь в І Міжнародній науково-практичній конференції «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ».

Організаторами події був Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. В конференції брали участь студенти, аспіранти практики та молоді вчені з України, Фінляндії, Іспанії та Казахстану.

Детальніше >>


Участь у зустрічі Європейської асоціації археологів (EAA) "Beyond paradigms"

4-8 вересня 2019 року на зустрічі Європейської асоціації археологів (EAA) "Beyond paradigms" кафедру археології та музеєзнавства представляли Павло Сергійович Шидловський, Марта Андрійович, Діана Дудник

Детальніше >>

 


 

«Дні Науки історичного факультету»

17 травня 2018 року на історичному факультеті нашого університету працювала ХІ міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
«Дні Науки історичного факультету»

Читати далі >>