Освітній семінар з археології для молодих дослідників «Дні науки. Меджибіж археологічний: від нижнього палеоліту до раннього модерну»
17 та 18 листопада на базі Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж» проведено освітній семінар з археології для молодих дослідників «Дні науки. Меджибіж археологічний: від нижнього палеоліту до раннього модерну».
Здобувачі кафедри археології та музеєзнавства під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри Сергія Миколайовича Рижова взяли активну участь в семінарі та виступили з доповідями:
Левандовська Анастасія - студентка 1 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Скляні браслети з літописного Межибожа: знахідки сезонів 2021-2023 р.р.».
Гавриленко Іванна - студентка 2 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Знахідки арбалетних наконечників на території Меджибізького замку у польовому сезоні 2018 р.».
Курятенко Катерина – студентка 2 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Обрядова керамічна форма для випічки «Різдвяний» або «Великодній Агнець (ХVI ст.)».
Кравченко Даліла – студентка 3 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «Періостит як синдром запалення окістя у деяких індивідів (із матеріалів шурфування 2019 р. на території смт Меджибіж)».
Шматченко Іван – студент 3 курсу ОП «Археологія та преісторія» - «До питання дешифрування графем з кам’яного пряслиця з поховання №3 (розкопки 2000 р. з території Меджибізького замку)».
Науменко Олександр – аспірант кафедри археології та музеєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка - «До питання геофактів стоянки нижнього палеоліту Головчинці 1».
Для когось це був черговий науковий захід, а когось вітаємо з вдалим дебютом! До семінару також приєдналися студенти інших освітніх програм історичного факультету
Студенти кафедри археології та музеєзнавства, спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» виступили з доповідями на міжнародних науково-практичних конференціях.
24-25 травня 2023 року під час завершення проходження курсу «Сучасні музейні комунікації» студенти кафедри археології та музеєзнавства ОП «Музеєзнавство, пам’яткознавство» отримали нагоду взяти участь у міжнародних науково-практичних конференціях.
Організатором Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ» виступив Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, серед співорганізаторів - Навчально-дослідний інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Учасниками конференції стали молоді вчені, студенти та аспіранти не лише з України, а й з інших країн світу, таких, як: Латвія, Австралія, Нідерланди та Іспанія.
Конференція розпочалася з вітальних слів організаторів і пленарного засідання, де були представлені унікальні, актуальні та цікаві доповіді.
Конференція КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ
В травні в межах дисципліни «PR та реклама в музейній справі» студенти І курсу магістратури ОП «Музеєзнавство, пам’яткознавство» взяли участь в І Міжнародній науково-практичній конференції «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ».
Організаторами події був Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. В конференції брали участь студенти, аспіранти практики та молоді вчені з України, Фінляндії, Іспанії та Казахстану.
Участь у зустрічі Європейської асоціації археологів (EAA) "Beyond paradigms"
4-8 вересня 2019 року на зустрічі Європейської асоціації археологів (EAA) "Beyond paradigms" кафедру археології та музеєзнавства представляли Павло Сергійович Шидловський, Марта Андрійович, Діана Дудник

«Дні Науки історичного факультету»
17 травня 2018 року на історичному факультеті нашого університету працювала ХІ міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
«Дні Науки історичного факультету»